Samlingstabell 162 Höglekardalen – Hallen – Myrviken – Östersund

Få tidtabellen (pdf) direkt till din epost

Gäller: 2017-12-10 - 2018-04-22

162 Höglekardalen - Hallen - Myrviken - Östersund

Linjenummer 161 162 161 161 161 162 161 162 161 162 161 162 162 162
Dagar M-FM-FM-FM-FM-FM-FM-FM-FM-FM-FM-FLLSoH
Anmärkning Ä a z a Ä Ä W
Höglekardalen------- 10:50 - 15:10 -- 16:25 16:25
Bydalen------- 10:55 - 15:15 -- 16:35 16:35
Hallen- 06:00 ----- 11:25 - 15:40 - 08:30 17:00 17:00
Månsåsen- 06:20 ----- 11:45 - 16:00 - 08:50 17:20 17:20
Myrviken Centrum- 06:30 --- 09:00 - 11:55 - 16:10 - 09:00 17:30 17:30
Oviken- 06:35 --- 09:05 - 12:00 - 16:15 - 09:05 17:35 17:35
Sanne 06:05 06:40 06:55 06:55 07:35 - 11:55 12:05 14:45 16:20 18:05 ---
Fåker- x ----- x ------
Brunflo jvst- 07:05 ----- 12:35 - 16:40 ----
Orrviken 06:25 - 07:20 07:20 08:00 09:30 12:15 - 15:05 - 18:25 09:25 17:55 17:55
Sandviken 06:40 - 07:30 07:30 08:15 x 12:25 - 15:20 - 18:38 x x x
Frösödalstorg A - 07:38 A -- A --- A ---
Östersund jvst--------- A ----
Östersund bstn 06:50 07:25 07:50 07:45 08:30 09:50 12:45 12:55 15:35 17:00 18:50 09:45 18:15 18:15

Gäller: 2017-12-10 - 2018-04-22

162 Östersund - Myrviken - Hallen - Höglekardalen

Linjenummer 162 162 162 162 162 162 162 162 162
Dagar M-FM-FM-FM-FM-FM-FLLSoH
Anmärkning Ä Ä W
Östersund jvst------ 08:20 14:10 08:20
Östersund bstn 08:40 12:40 16:30 17:15 22:10 - 08:30 14:20 08:30
Östersund jvst x --------
Sandviken- x -- x - x x x
Orrviken- 12:55 -- 22:30 - 08:50 14:40 08:50
Östersunds Camping x - x x -----
Brunflo jvst 08:55 - 16:50 17:35 -----
Fåker x - x x -----
Sanne 09:15 - 17:15 17:55 -----
Oviken 09:20 13:15 17:20 18:00 22:50 - 09:10 15:00 09:10
Myrviken Centrum 09:30 13:25 17:25 18:05 23:00 23:05 09:20 15:10 09:20
Månsåsen 09:38 13:33 17:33 A - 23:09 09:28 15:18 09:28
Hallen 10:10 13:55 17:55 A - 23:30 09:50 15:40 09:50
Bydalen 10:35 14:10 ---- 10:12 - 10:12
Höglekardalen 10:45 14:20 ---- 10:20 - 10:20