Linje 571

Till och med: 2017-12-09 Från och med: 2017-12-10
O

Få tidtabellen (pdf) direkt till din epost

Gäller: 2016-12-11 - 2017-12-09

Duved - Ånn - Enafors - Storlien

Linjenummer 571 571 571
Dagar M-FM-FM-F
Anmärkning a a
Duveds skola - 15:40 -
Duved Hamrevägen 08:30 15:41 18:10
Duved västra x x x
Staa vsk x x x
Staa 08:35 15:46 18:15
Fannberget 08:40 15:51 18:20
Gevsjön 08:45 15:56 18:25
Tångböle x x x
Ånn jvst 08:55 16:06 18:35
Handöl - x -
Enafors 09:05 16:16 18:45
Storvallen 09:15 16:26 18:55
Storlien jvst 09:20 16:30 19:00

Gäller: 2016-12-11 - 2017-12-09

Storlien - Enafors - Ånn - Duved

Linjenummer 571 571 571 571
Dagar M-FM-FM-FM-F
Anmärkning a a a
Storlien jvst 05:40 07:15 12:40 14:40
Storvallen 05:45 07:20 12:45 14:45
Enafors 05:55 07:30 12:55 14:55
Handöl - x - -
Ånn jvst 06:10 07:45 13:05 15:10
Tångböle 06:16 07:51 13:11 15:16
Gevsjön 06:20 07:55 13:15 15:20
Fannberget 06:22 07:57 13:17 15:22
Staa 06:25 08:00 13:20 15:25
Staa vsk 06:26 08:01 13:21 15:26
Duved Hamrevägen 06:35 08:24 13:25 15:34
Duveds skola - 08:25 13:28 15:35