Linje 521

Få tidtabellen (pdf) direkt till din epost

Gäller: 2017-12-10 - 2018-04-22

Änge - Landön - Rönnöfors - Änge

Linjenummer 521 521 521
Dagar M-FM-FM-F
Anmärkning a Ä z Ä a
Änge skola 15:05 - -
Änge x 15:05 -
Rise x x -
Tulleråsen 15:10 15:10 17:20
Kälom vsk x x x
Kälom - - A
Kälom vsk x x x
Bredbyn x x x
Långan x x x
Landön 15:25 15:25 17:35
Kittelberg x x x
Rismon x x x
Enarsvedjan 15:40 15:40 17:50
Anvågen x x -
Trången x x -
Skifferbrottet 16:00 16:00 -
Rönnöfors 16:03 16:03 -
Rönnöfors vsk x x -
Valla Busktorpet x x -
Vallen x x -
Stocke x x -
Kaxås 16:20 16:20 -
Änge 16:35 16:35 -

Gäller: 2017-12-10 - 2018-04-22

Änge - Rönnöfors - Landön - Änge

Linjenummer 521 521 521 521
Dagar M-FM-FM-FM-F
Anmärkning a a a Ä z Ä
Änge - - 06:10 06:10
Ede - - x x
Kaxås - - 06:20 06:20
Stocke - - x x
Vallen - - x x
Valla Busktorpet - - x x
Rönnöfors vsk - - x x
Rönnöfors - - 06:32 06:32
Skifferbrottet - - 06:55 06:55
Trången - - x x
Anvågen - - x x
Enarsvedjan 06:25 - 07:10 07:10
Rismon x - x x
Kittelberg x - x x
Landön 06:40 - 07:30 07:30
Långan x - x x
Bredbyn x - x x
Kälom - 06:50 - -
Kälom vsk x 06:55 x x
Tulleråsen 06:55 - 07:45 07:45
Rise - - x x
Änge skola - - x -
Änge - - 08:00 08:00