Linje 46

Till och med: 2017-12-09 Från och med: 2017-12-10
O

Få tidtabellen (pdf) direkt till din epost

Gäller: 2016-12-11 - 2017-12-09

Mora - Sveg - Östersund

Linjenummer 46 46 46 46 46 46 46 46
Dagar M-FM-FM-FLLLSoHSoH
Anmärkning Ä Ä Ä
Mora resecentrum - 08:05 14:05 - 08:05 14:05 08:05 16:05
Orsa - 08:20 14:20 - 08:20 14:20 08:20 16:20
Noppikoski - x x - x x x x
Tandsjöborg - x x - x x x x
Sveg jvst - 10:10 16:10 - 10:10 16:10 10:10 18:10
Sveg jvst 06:15 10:25 16:25 07:10 10:25 16:20 10:25 18:20
Älvros 06:30 10:40 16:40 07:23 10:40 16:33 10:40 18:33
Ytterhogdal 06:55 11:05 17:05 07:45 11:05 16:55 11:05 18:55
Överhogdal x x x x x x x x
Rätan 07:30 11:40 17:40 08:20 11:40 17:30 11:40 19:30
Åsarna 08:00 12:00 18:00 08:40 12:00 17:50 12:00 19:50
Siris A - - - - - - -
Svenstavik bstn 08:20 12:20 18:20 08:55 12:20 18:10 12:20 20:10
Näcksta vsk x x x x x x x x
Grönviken OKQ8 x x x x x x x x
Brunflo jvst 08:55 12:55 18:55 09:30 12:55 18:45 12:55 20:45
Östersund jvst A x x x x x x x
Östersund bstn 09:20 13:20 19:20 09:55 13:20 19:10 13:20 21:15
Östersunds Sjukhus 09:25 - - - - - - -

Gäller: 2016-12-11 - 2017-12-09

Östersund - Sveg - Mora

Linjenummer 46 46 46 46 46 46 46 46
Dagar M-FM-FM-FLLSoHSoHSoH
Anmärkning Ä Ä Ä k
Östersunds Sjukhus - 12:05 - - - - - -
Östersund bstn 07:00 12:20 17:15 07:00 12:20 07:00 12:20 17:15
Östersund jvst x x x x x x x x
Brunflo jvst 07:20 12:40 17:35 07:20 12:40 07:20 12:40 17:35
Grönviken OKQ8 x x x x x x x x
Näcksta vsk x x x x x x x x
Svenstavik bstn 08:00 13:20 18:10 08:00 13:20 08:00 13:20 18:10
Åsarna 08:15 13:40 18:25 08:15 13:40 08:15 13:40 18:25
Rätan 08:35 14:00 18:45 08:35 14:00 08:35 14:00 18:45
Överhogdal x x x x x x x x
Ytterhogdal 09:05 14:35 19:15 09:05 14:35 09:05 14:35 19:15
Älvros 09:20 14:55 19:35 09:20 14:55 09:20 14:55 19:35
Sveg jvst 09:40 15:20 20:00 09:40 15:20 09:40 15:20 20:00
Sveg jvst 10:05 15:40 - 10:05 15:40 10:05 15:40 -
Tandsjöborg x x - x x x x -
Noppikoski x x - x x x x -
Orsa 11:45 17:20 - 11:45 17:20 11:45 17:20 -
Mora resecentrum 12:05 17:40 - 12:05 17:40 12:05 17:40 -