Linje 45

Till och med: 2017-12-09 Från och med: 2017-12-10
O

Få tidtabellen (pdf) direkt till din epost

Gäller: 2016-12-11 - 2017-12-09

Gällivare - Storuman - Dorotea - Östersund

Linjenummer 45 45 45 45 45 45
Dagar M-FM-FLLSoHSoH
Anmärkning Ä Ä
Gällivare resecentrum - 09:15 - 09:15 - 09:15
Jokkmokk bstn - 10:35 - 10:35 - 10:35
Jokkmokk bstn - 10:45 - 10:45 - 10:45
Arvidsjaur bstn - 13:00 - 13:00 - 13:00
Arvidsjaur bstn 05:15 13:10 05:15 13:10 05:15 13:10
Avaviken E45 05:30 13:30 05:30 13:30 05:30 13:30
Slagnäs Folkets hus 05:55 13:50 05:55 13:50 05:55 13:50
Sorsele bstn 06:20 14:15 06:20 14:15 06:20 14:15
Sorsele bstn 06:25 14:25 06:25 14:25 06:25 14:25
Blattnicksele 06:45 14:45 06:45 14:45 06:45 14:45
Storuman bstn 07:40 15:30 07:40 15:30 07:40 15:30
Storuman bstn 07:55 15:40 07:55 15:40 07:55 15:40
Skarvsjöby 08:05 15:50 08:05 15:50 08:05 15:50
Vilhelmina bstn 08:50 16:35 08:50 16:35 08:50 16:35
Vilhelmina bstn 08:55 16:45 08:55 16:45 08:55 16:45
Dorotea bstn 09:45 17:25 09:45 17:25 09:45 17:25
Dorotea bstn 10:05 17:45 10:05 17:45 10:05 17:45
Hoting 10:30 18:05 10:30 18:05 10:30 18:05
Storriset x x x x x x
Strömsund bstn 11:10 18:45 11:10 18:45 11:10 18:45
Strömsund bstn 11:20 18:55 11:20 18:55 11:20 18:55
Hammerdal bstn 11:55 19:25 11:55 19:25 11:55 19:25
Häggenås A A A A A A
Norrgård 12:25 19:55 12:25 19:55 12:25 19:55
Östersunds Sjukhus x x x x x x
Östersund bstn 12:55 20:30 12:55 20:30 12:55 20:30
Östersund jvst 13:00 20:35 13:00 20:35 13:00 20:35

Gäller: 2016-12-11 - 2017-12-09

Östersund - Dorotea - Storuman - Gällivare

Linjenummer 45 45 45 45 45 45
Dagar M-FM-FLLSoHSoH
Anmärkning Ä Ä
Östersund jvst 07:00 14:35 07:00 14:35 07:00 14:35
Östersund bstn 07:15 14:40 07:15 14:40 07:15 14:40
Östersunds Sjukhus x x x x x x
Hammerdal bstn 08:10 15:40 08:10 15:40 08:10 15:40
Strömsund bstn 08:40 16:15 08:40 16:15 08:40 16:15
Strömsund bstn 08:55 16:25 08:55 16:25 08:55 16:25
Lövberga 09:10 16:40 09:10 16:40 09:10 16:40
Hoting 09:35 17:10 09:35 17:10 09:35 17:10
Dorotea bstn 10:05 17:30 10:05 17:30 10:05 17:30
Dorotea bstn 10:20 17:45 10:20 17:45 10:20 17:45
Vilhelmina bstn 11:10 18:40 11:10 18:40 11:10 18:40
Skarvsjöby 11:45 19:15 11:45 19:15 11:45 19:15
Storuman bstn 12:00 19:35 12:00 19:35 12:00 19:35
Storuman bstn 12:15 19:50 12:15 19:50 12:15 19:50
Blattnicksele 12:50 20:25 12:50 20:25 12:50 20:25
Sorsele bstn 13:15 20:50 13:15 20:50 13:15 20:50
Slagnäs Folkets hus 13:35 21:15 13:35 21:15 13:35 21:15
Avaviken E45 13:55 21:30 13:55 21:30 13:55 21:30
Arvidsjaur bstn 14:20 22:00 14:20 22:00 14:20 22:00
Arvidsjaur bstn 14:35 - 14:35 - 14:35 -
Jokkmokk bstn 17:05 - 17:05 - 17:05 -
Gällivare resecentrum 18:20 - 18:20 - 18:20 -