Linje 164

Få tidtabellen (pdf) direkt till din epost

Gäller: 2016-12-11 - 2017-12-09

Östersund - Funäsdalen

Linjenummer 164 164 164 164 164 164
Dagar M-FM-FLLSoHSoH
Anmärkning Ä Y j
Östersunds Sjukhus - 15:45 - - - -
Östersund bstn 08:10 16:00 08:40 15:00 08:40 22:10
Östersund jvst x - x x x x
Stora kyrkan - x - - - -
Brunflo jvst 08:30 16:20 09:05 15:20 09:05 22:30
Näcksta vsk x x x x x x
Hackås Industrivägen - - - x - -
Svenstavik bstn 09:15 17:00 09:45 16:05 09:45 23:05
Sibylla x x x x x x
Åsarna bstn 09:30 17:15 10:00 16:20 10:00 23:15
Klövsjö by 09:50 17:30 10:15 16:35 10:15 23:30
Vemdalsskalet 10:05 17:45 10:30 16:50 10:30 23:45
Vemdalen by 10:30 18:05 10:55 17:05 10:55 23:55
Hede 11:00 18:25 11:15 17:25 11:15 00:15
Långå - - - -
Tjärnbräcka x x x x x -
Tännäs A A A A A -
Funäsdalen bstn 12:00 19:25 12:10 18:25 12:10 -
Funäsdalen bussgaraget - 19:30 12:15 18:30 12:15 -

Gäller: 2016-12-11 - 2017-12-09

Funäsdalen - Östersund

Linjenummer 164 164 164 164 164
Dagar M-FM-FLLSoH
Anmärkning Ä q Y
Funäsdalen bussgaraget 05:40 - 06:30 15:40 16:40
Funäsdalen bstn 05:50 17:15 06:40 15:50 16:50
Tännäs
Hede 06:50 - - - -
Hede 06:55 18:10 07:35 16:45 17:45
Vemdalen by 07:15 18:35 07:55 17:10 18:10
Vemdalsskalet 07:25 18:40 08:00 17:15 18:15
Klövsjö by 07:40 19:00 08:20 17:35 18:35
Åsarna bstn 08:00 19:15 08:40 17:50 18:50
Sibylla x x x x x
Svenstavik bstn 08:25 19:30 08:55 18:05 19:05
Hackås Industrivägen x - x - -
Näcksta vsk x x x x x
Camping x x x x x
Brunflo jvst 09:00 20:00 09:35 18:35 19:35
Östersund jvst A A A A A
Östersund bstn 09:30 20:35 10:05 19:10 20:10
Östersunds Sjukhus 09:35 - - - -